Užitečné pluginy pro WordPress

Jelikož je WP stále více a více rozšířenější, rozhodli jsme se náš další článek věnovat pluginům právě pro tento redakční systém. Určitě není posledním, pluginů je opravdu hodně. Ten dnešní bude zaměřený spíše na ty, které můžete použít na každém webu bez rozdílu na jeho zaměření.

W3 Total Cache

W3 Total Cache je velmi kvalitní a výkonný cachovací plugin. Pokud jej dobře nastavíte, zvýší výkon vašeho webu až 10x. Dokáže cachovat vše od databází, přes RSS feedy až po objekty.

 

All in One SEO Pack

Tento plugin je velmi mocným SEO nástrojem. Pokud plánujete na svůj web přilákat návštěvníky z vyhledávačů, bez All in One SEO Packu se neobejdete!

 

Google XML Sitemaps

Již podle názvu je patrné, že tento plugin se bude zabývat sitemapami pro vyhledávač Google. Je to opravdu rychlý a spolehlivý způsob, jak o sobě dat Googlu vědět. Jednoduše si vytvořte účet u Googlu (pokud jej ještě nemáte) a v sekci Webmaster Tools přidejte svůj web, ověřte podle jedné z nabízených metod, vygenerujte sitemapu a nahrajte. Hotovo! :-)

 

Similar Posts

Výpis článků podobných tomu, který právě čtete. Návštěvníkovi tak nabídnete možnosti přečíst si něco dalšího, podobnému tomu, co ho na vašem webu aktuálně zajímá.

 

Wordbooker

Spojte svůj web s Facebookem a pište na zeď spolu s vytvořením článku! Už žádné dodatečné dopisování novinek na sociálních sítích.