SEO nástroje – zanalyzujte si webové stránky

Tvoříte webové stránky a optimalizujete je pro vyhledávače? A chcete vědět, jak na tom shruba jste? Jak si vedete? – V případě, že jste na všechny tři otázky odpověděli kladně, máme pro vás dobrou zprávu! SEO Test společnosti Webmint s. r. o. vám to umožní!

Super! Jak na to?

Postup je jednoduchý – v případě, že webové stránky chcete jen tak pro zajímavost zanalyzovat, stačí, když přejdete na SEO test, do pole vedle loga zadáte svou adresu a stisknete Spustit test! Pak už jen musíte chvíli počkat.

V případě, že vás tento projekt zaujal a chcete jej používat dlouhodobě, zaregistrujte se. Na výběr máte několik vaiant účtů. Varianta zdarma vyžaduje pouze umístění zpětného odkazu na váš web, ale povoluje testování pouze 5 domén a 10 klíčových slov.

Pokud vás projekt zaujal, určitě jej podpořte třeba „liknutím“ Facebook stránky ;-)(kterou můžete najít na webu, nebo na naší Facebook stránce v oblíbených).

Zde jsou ukázky SEO testů našich projektů:

  • www.udelejsiweb.cz 53/100
  • www.zbavsenudy.cz 41/100
  • www.vydeleknanetu.eu 36/100

Nevypadá to nijak extra úžasně, ale vzhledem k tomu, že samotný SEO test má 62/100 a Google „pouze“ 83/100, nejsme na tom špatně :-)

Pokud máte k tomuto projektu nějaké dotazy, rádi je v komentářích zodpovíme!