Přečtěte si naši stránku o SEO analýze

… Dokonalý web pro hledající …

SEO_small

Charakteristika

Onpage optimalizace stránek má za úkol:

  1. Zacílit co nejvíce efektivních klíčových slov (efektivních ve smyslu konverzí – zvýšený prodej produktů, ať zvýšená aktivita v jiných cílech webu).
  2. Připravit web pro následnou offpage optimalizaci , popřípadě maximálně využít již existující odkazový potenciál.

Výsledek analýzy je cca. 20-50 stránkový Word dokument (ale běžně i 100 stran) s přesnými doporučeními a excel soubor s rozborem klíčových slov a návrhem struktury webu . Tedy kompletní on page SEO analýza ANATOMY obsahuje:

  • detailní analýza klíčových slov, analýza jejich hodnoty pro web a konkurenčnosti,
  • klasifikační analýza a návrh struktury webu,
  • doporučení pro nové podstránky a nový obsah,
  • pro každou podstránku webu zvlášť přesné znění titulů, nadpisů, URL, navigace, alt atributů obrázků a výrazů, které mají být použity v textu dané stránky,
  • jmenování problémů kódování web stránek,
  • řešení problémů se zdvojit, indexací a dalšími technickými problémy podle potřeby.

Průběh

Změny na stránkách vyplývající z analýzy si majitel nebo správce webu dělá sám, i když mnohé z nich stačí jen formou nakopírování z analýzy do redakčního systému webu. Jelikož nevíme předem odhadnout, co všechno se z analýzy zapracuje, na tuto službu neposkytujeme garanci zvýšení návštěvnosti.

Ke službě Onpage SEO analýza ANATOMY patří i tříměsíční emailová podpora. Podpora se vztahuje pouze na praktickou aplikaci jednotlivých doporučení na web, nevztahuje se na nové sekce, či jiné nově vzniklé problémy web stránek, na tyto jsou vhodné naše SEO konzultace .

Výsledek služby

Výsledkem služby je zvýšená návštěvnost z vyhledávačů . Důvodem zvýšené návštěvnosti by mělo být větší množství klíčových slov, kterými se uživatelé vyhledávačů na web dostanou a zároveň i postup na vyšší příčky ve výsledcích hledání na hlavní klíčová slova.